Ochrana pro mobily


Jistě každý nějaký ten telefon v kapsy máte. Kdo by neměl. Takový člověk ba pak jen těžko mohl mít třeba konto v bance, protože dnes jsou skoro všechny propojeny tak, aby jejich klient prostě mobil mít musel. Takže se lidí stávají na těchto placatých krabičkách stále více a více závislí. Bez nich se již neobejdou a až se to jednou všechno pokazí, propojení se přeruší, bude člověk jako takový definitivně v loji. Kupodivu se tento scénář nějak nechává stranou a člověk si mobilem už třeba i řídí domácnost.

dvě dívka a mobil

Ovšemže když se poté přístroj rozbije, spadne, nebo jej člověk ztratí, nastává nezvladatelný problém. Při ztrátě o to horší, že člověk neví, zda mu jej někdo v davu neuzmul a zda s ním již nesedí u počítače s partičkou hackerů. Na to člověk přijde až tehdy, když vidí na svém kontě samé nuly a nemá tušení, že by něco kupoval. Ostatně, při dnešních platbách mobilem by si bez něj stejně nic nekoupil. Takže vybílené konto je jen a pouze takovou zajímavou perličkou na závěr příběhu celého přístroje. Nu, stalo se. Krádeži sice lze také zabránit, ale vysvětlujte to. Zabránit, a to velmi lehce však můžeme poškození našeho přístroje.

pád do mobilu

Je to velmi snadné a jednoduché. Můžeme ho nosit v igelitovém pytlíku na kterém uděláme uzel, aby do něj nešel prach. Když pak potřebujeme telefonovat, vezmeme nůžky a ustřihneme sáček přímo u uzlu. Po zavolání vložíme mobil do nového sáčku a…

No, dobrá, připustíme si všichni, že tento způsob asi není nejlepší. Sice chrání proti mikro prachu, ale když nám přístroj žbuchne na zem, sáček moc platný není. Proto lidstvo ve své dokonalosti vymyslelo různá ochranná pouzdra a obaly, kteréžto by měly zabránit nejhoršímu při pádu z výšky. Například obal na iphone xr je jedním z takových, který může být takovou poslední záchranou před dopadem mobilu na matičku zem. A vy si jej objednejte kliknutím na odkaz zde.