Preventivní opatření


Každý má spoustu svých starostí a věcí které musí denně řešit a jistě si nikdo nechce přidělávat starosti s tím, že bude řešit krádež nebo poškození svého majetku. Majetková trestná činnost je běžná na vesnicích i ve městech a je možné proti ní bojovat jen důmyslným zabezpečením. Ideální je nenechávat na ulici auto, a už vůbec ne dlouhodobě, protože se může objevit někdo komu se zalíbí vaše kola a tak si je odveze, zatímco vaše auto zůstane stát v lepším případě na špalkách.

zatčený člověk

Krádeže kol jsou častým problémem zejména u dražších aut, ale objevují se stále častěji i krádeže katalyzátorů nebo jiných částí podvozku, a to dokonce i u starších vozidel. Jedinou obranou je parkování v garáži, ale většina lidí musí hlavně ve městech parkovat na ulici. Pak může škody uhradit pojištění proti vandalismu, ale je nutné ho sjednat co nejdřív. Vandalismus se nevyhýbá ani budovám. Jistě je ve vašem okolí dost poničených fasád spreji nebo fixami. Vandalové řádí hlavně v noci, protože jsou si jistí že je nikdo neuvidí. Počmárané fasády, dveře, kontejnery i auta jsou častým problémem, který Policie řeší.

bezpečnostní kamery

Samostatnou kapitolou jsou krádeže. Jistě jste si někdy všimli reportáže o ukradeném autě nebo o čemkoliv jiném. Zloději berou všechno co můžou zpeněžit, a samozřejmě čím víc peněz za ukradenou věc dostanou, tím lépe. Jsou dokonce zloději, kteří se živí krádežemi na zakázku. Jdou hlavně po vzácných autech, luxusním zboží a věcech, které jsou raritní. Pokud něco takového vlastníte, rozhodně je na místě pořídit si kvalitní zabezpečení. Zabezpečovací systémy v Brně najdete i u nás. Specializujeme se na zabezpečení nejen soukromých objektů, ale i firem. Nabídneme vám ideální řešení pro vaše potřeby. Naší doménou jsou alarmy a kamerové systémy. Udělejte maximum pro ochranu svého majetku, nikdo jiný to za vás neudělá.