I malý skleník postačí


Kdo vlastní skleník, tak ví, jak takový pomocník slouží a že se na něj dá spolehnout. Právě díky němu můžete zajistit svým rostlinkám ideální podmínky pro jejich růst a vývoj, až do doby, kdy vás za to odmění svými chutnými plody. Ty jsou plné vitamínů a minerálních látek a bezpochyby nejsou vypěstovány za pomoci nežádoucích látek, což je obrovský bonus. I do malé zahrádky postačí malý skleník, který sice nebude tolik oplývat velkou sklizní, ale i tak to bude po všech stránkách efektivní. Vzhledem k tomu, že jsme přední výrobci českých skleníků, tak máme bohaté zkušenosti s jejich výrobou a montáží. Samozřejmě do naší výroby zapojujeme rovněž moderní technologii, tudíž váš skleník může mít to nejmodernější vybavení, které se dá nainstalovat do těchto produktů.

skleněný sklenik

Prodloužení skleníku

Možná vás to překvapí, ale všechny naše skleníky mají tu specifickou možnost, že se dají prodloužit, celkem bez velkých problémů si snadno skleník 6×3 m nastavíte do takové délky, která vám bude vyhovovat. Každý z našich skleníků je v podstatě montovaný, tudíž jedna velká stavebnice. Nicméně mají velmi bytelnou a odolnou konstrukci, která je z ohýbaného plechu a pozinkovaná, že se nemusíte bát o stabilitu.

skleník

Kvalitní výplně

Můžete si vybrat ze dvou možností. Tradiční sklo zkrátka nikdy nezklame, protože vyniká tím, že propustí až 90 % světla, je odolné vůči povětrnostním podmínkám a je to v podstatě přírodní, odolný materiál. Polykarbonát je o něco mladší materiál na skleníku, ale zase statečně dosahuje větší žádanosti od zákazníků. Tato skupina termoplastických polymerů bohužel hůře propouští světlo, 70 až 85 %, ale i tak je to velmi dobré. Má ovšem oproti sklu zase lepší tepelně-izolační vlastnosti. Nedá se v tomto případě upřednostnit, který bude lepší, protože každý má své klady a i zápory, ale nijak výrazně to neovlivní vaši úrodu, což je pro vás podstatnější.