Nemáte co na sebe?


Většina mužů má větší spotřebu oblečení než muži. Je to dáno tím, že muži se méně převlékají. Ženy si dávají pozor aby nosily doma jiné oblečení než to, které mají do práce nebo do baru s kamarádkami. Převlékají se častěji proto, aby si svoje hezké a oblíbené kousky hned nezničily. Všimněte si, že u mužů je to jinak. Jsou schopní začit měnit špatný kohoutek u dřezu hned po příchodu domů v tom, co na sobě měli v práci, ať jsou to montérky a nebo košile se sakem. Je jasné že nehoda v podobě skvrn na sebe nenechá dlouho čekat.

Na práci je lepší mít oblečení, kterého vám nebude líto, když se zničí. Je škoda nosit na práci oblečení které rozhodně nestálo pár korun. Proto zalovte v second handu a najděte si kousky, které stojí doslova pár korun. Pánský second hand obsahuje veškeré pánské oblečení – trička, košile, svetry, kalhoty i bundy. Rozhodně je z čeho vybírat.

použitá trička

Proč dát sekáči šanci?
Ještě před pár lety existovala pobočka sekáče v každém větším městě. Second handy byly velice populární, protože za pár korun zde lidé nacházeli hezké a nezničené oblečení, které se dalo nosit nejen na zahradu, ale klidně i do práce. Mnozí lidé mají mylné představy o tom, jak vypadá požité oblečení ze sekáče. Jde o stejné oblečení, jako koupíte v běžných obchodech, s tím rozdílem, že je nošené. Nicméně do prodeje se dostane jen oblečení, které nenese žádné známky poškození. Díry, rozpárané švy, skvrny nebo třeba žmolky se na prodejnu opravdu nedostanou.

použité kalhoty

I dnes najdete ve městech kamenné second handy. Zkuste se do nich jít podívat, a uvidíte, že v nich najdete i nové kousky s původní visačkou. Výjimkou nejsou ani značkové oděvy, které jako nové stály spoustu peněz. Nákupem v sekáči ušetříte nejen spoustu peněz, ale i životní prostředí, protože dáte vyřazenému oblečení další šanci a poslouží vám jako zcela nové.