Reklama na papíře


Všichni víme, že reklama je pro někoho velice hodně důležitá. Já si vzpomínám, když jsme ve škole měli takovou soutěž, že jsme měli udělat pro jednoho našeho virtuálního klienta nějaké reklamní předměty a reklamní zboží. A náš virtuální zákazník byl člověk, který potřeboval, abychom udělali reklamní předměty. Já s kamarádkou jsme si řekly, že bychom mohly udělat různé reklamní předměty, a to například reklamní bloky, protože vlastně když budete dělat reklamní bloky, tak na každém papírku může být právě uvedeno logo vaší firmy anebo také telefonní kontakt. Také si vzpomínám, že ve škole jsme se učili, že právě na každém reklamním předmětu musí být logo firmy nebo název firmy a také hlavně telefonní kontakt anebo email.

Žádejte kvalitní reklamu na blok.

Tohle je velice stěžejní a velice důležité, aby hlavně na všech reklamních předmětech byl nějaký kontakt. Co by to jinak bylo za reklamu, kdyby tam byl jenom třeba nějaký obrázek anebo název firmy? Na tohle by se myslím si zákazník asi vykašlal, vůbec by ho to potom nebavilo, aby si to tričko nebo mikinu musel nějak ofotit anebo, aby se podíval na blog a potom by tam neviděl ani žádný telefonní kontakt anebo jiný kontakt.

Květinový design na bloku.

Co by to potom mělo jako za smysl? To by vůbec nedávalo žádný účinek a také smysl. Proto je velice důležité, abyste na jakémkoliv reklamním předmětu, který vyrábíte nebo který je rozdáváte tak, aby tam byl hlavně nějaký kontakt a také logo firmy nebo názvu firmy. Také by nebylo od věci, kdybyste na různé reklamní bloky dávali také obrázky, co třeba vyrábíte anebo jaké služby nabízíte. A například moje kamarádka, která je kadeřnice, tak ona si udělala reklamní bloky. A na každý reklamní blok dala znak nůžek anebo také takové virtuální zákaznici. A všem se to líbilo a já si myslím, že právě reklamní bloky opravdu udělaly svou práci, protože moje kamarádka potom získala také více klientek.