Nový kabátek pro váš telefon


Dnešní telefony jsou vesměs opravdu všechny stejné. Jen málokdy se mezi záplavou tmavých zařízení najít něco co se vymyká jejich běžnému vzhledu. Někteří výrobci se snaží nabídku trochu ozvláštnit třeba barevnými provedeními – Apple pravidelně vyrábí nové modely nižší třídy s barevnými kryty. Můžete si tak vybrat z mnoha barev, nicméně tím novinky končí. I tak jde ale o obyčejná záda a ne kryt navíc. Pokud vás tedy nezaujala nabídka telefonů, můžete si na telefon koupit kryt nebo obal, díky čemuž váš telefon získá nový vzhled.

telefon iphone

Máte iPhone?
Zejména některé řady iPhonů jsou velmi náchylné k poškození, protože jsou vyrobeny ze skla a nebo z kovu. Stačí jeden menší pád a telefon se velmi snadno poškodí. Abyste tomu zabránili, pořiďte si kryt na iPhone 7 https://www.ipouzdro.cz/pouzdra–kryty-a-obaly-na-apple-iphone-7/
, který váš telefon udělá odolnějším. Model s označením 7 je sice dnes už starší, ale pokud jej máte stále plně funkční, je nesmysl kupovat novější řadu, pokud vám stávající funkce bohatě vystačí.

Na trhu je na výběr spousta krytů a dalších doplňků, které vám pomohou nejen ochránit telefon, ale zpříjemní vám užívání telefonu. Oči výběru krytu dbejte i obalu na to aby byl daný kryt vhodný přímo na váš telefon. I když se někdy může zdát že jsou dva modely stejné a liší se jen označením, většinou vám nevystačí stejný kryt – liší se daleko více než by člověk na první pohled řekl.

kryt iphone

Apel vyrábí velice kvalitní výrobky, které jsou velice populární na celém světě. Zejména jejich telefony patří mezi to nejlepší co si můžete koupit. Byla by škoda mít telefon rozbitý jen skrz to že vám omylem spadne. Oprava poškození velkého rozsahu může být velmi finančně nákladná, a často se, zejména u starších modelů, nevyplatí, protože za stejnou cenu máte nový telefon. Jestli nechcete měnit mobil každý rok, udržujte ho v pořádku díky krytu, který byste měli doplnit tvrzeným sklem.