Novostavba rychle a kvalitně


Kdo hledá stavební pozemek, ten jej většinou hledá přes nabídky na inzertních portálech. Spousta lidí kteří váhají zda prodat ke stavbě domu třeba nevyužívanou zahradu ale inzerci nevyužije a o prodeji pozemku se lidé rozvírají od známých a kamarádů. Jestli se vám přes inzeráty nedaří pozemek sehnat, zkuste se poptat lidí v okolí a nebo naopak vyvěste inzerát vy sami. Možná se vám podaří jej najít tam kde byste to nakonec nečekali. Před podpisem smlouvy je ale potřeba si pořádně prověřit pozemek, protože se může stát, že se na něj chystá exekuce. Je nutné navštívit úřady a pozemek si zkontrolovat i z dalších důvodů. Abyste nemuseli roky čekat na změnu územního plánu, rovnou si ověřte zda je pozemek v zastavitelném území, na kterém se stavět může. V opačném případě byste sice pozemek měli, ale stavět byste na něm nemohli.

dům bungalov

Při výběru pozemku už předem musíte mít představu o tom jaký dům byste chtěli mít. Pokud byste koupili příliš malý pozemek, rozhodně se na něj nevejde velký bungalov. Svažité pozemky jsou sice dostupnější protože je o ně malý zájem, ale budete na něm muset postavit svažitý dům, který je technologicky náročnější a tím i dražší a nebo postavit dům jen na části pozemku. Jestli už pozemek máte a vybíráte si dům, možná vás budou zajímat zděné domy na klíč. I v dnešní době kdy se staví hodně dřevostaveb jsou stále vyhledávanější právě zděné domy. Dům si můžete postavit sami ale pokud si na to netroufáte, můžete si ho nechat postavit třeba od nás. Nabízíme mnoho typových staveb, ze kterých si můžete vybírat.

projekt domu

Chcete bungalov?
Pokud toužíte po bungalovu, můžeme vám ho postavit v několika variantách. V ceně každého domu máte nejen základovou desku ale i střechu. U každého domu si můžete prohlédnout co všechno je v ceně a co si budete muset zařídit sami – typicky je to kuchyňská linka.