Nebankovní hypotéka je vhodná pro každého


Potřebujete hypotéku na pozemek, rekonstrukci nebo prostě na nějaké bydlení? Možná máte smůlu, že jste sám a zrovna vaše příjmy nejsou nejvyšší. Nebo máte partnerku, je ovšem na mateřské, takže ani s příjmy obou dvou na hypotéku nedosáhnete. Už jste navštívili dvě, tři banky a všude vás odmítli. Možná na vás také odněkud vyšťourali nějaký škraloup a vypoklonkovali vás. Co teď. Peníze prostě potřebujete, naskytla se vám příležitost, která se jen tak neopakuje a brzy možnost jí uchopit za vlasy využije někdo jiný, protože vy se od banky prostě hypotéky nyní nedočkáte a rok, dva čekat nemůžete.

hypotéka

Nezoufejte. Je tu pro vás šance, jak na celou situaci vyzrát. Existují i nebankovní hypotéky, které jsou spásou právě v těchto případech. Zprostředkovatelům se můžete s klidným srdcem svěřit se svými trampotami a oni spolu s vámi vymyslí co nejlepší řešení. Takové řešení, které bude šité pro vás na míru a vyjde vás prostě nejlevněji, jak to ve vaší situaci jen jde. Můžete se dokonce těšit na svoji hypotéku, i když jste zatíženi exekucí, pro společnost FAHD není nic problém. Vyřídí vše potřebné navíc velmi rychle a s nejlepším možným úročením. Nastavíte si dobu splácení, která vám bude nejvíce vyhovovat a už se nemusíte obávat, že by vám unikla tato jedinečná příležitost třeba v koupi pozemku, která by se už nikdy nemusela opakovat.

hypotéka

Nebankovní hypotéka je vhodná i pro podnikatele s malými oficiálními příjmy, nebo starší občany, kteří jsou už pro banku neperspektivní, banka se obává, že by nemuseli stihnout splatit hypotéku, ale FAHD se nebojí ničeho. Ani vy se s nimi nemusíte ničeho bát. Všechno vám vysvětlí, nemusíte platit žádné vstupní poplatky, nebude vás čekat žádné náročné papírování. Vše zvládnete s pomocí FAHD levou zadní a peníze budou u vás připraveny k využití. Stačí vyplnit nezávaznou žádost online a je to!