Možnosti schodů.


Víte, jaké máte možnosti bazénových schodů, když si pořizujete bazén do zemně? Jsou dvě základní varianty, které si můžete pořídit. Jsou to klasické kovové schody, které jsou jednoduše připevněné do zemně. Většinou do betonu nebo nějaké pevné dlažby. Jsou to schody, které můžete vidět u spousty bazénů. Mohou být u vnitřních plaveckých bazénů, aby nezavazeli plavcům, nebo je můžete vidět na koupalištích, kde se pomocí nich dostanete hladce do vody. Ovšem tyto schody mohou být neschůdné pro starší lidi. Nemohou se do bazénu dostat tak jednoduše jako mladí lidé nebo děti.

Bazénové schůdky do betonu AISI 316

Mají už nějaké zdravotní problémy a tento styl schodů jim už může dělat značný obtíž. Bazénové schůdky do betonu AISI 316 Chlorito jsou praktické, ale nejsou vhodné pro všechny. Na zimu můžete jednoduše tyto schody zazimovat o schovat někam, kde nebudou zavazet. Uskladnit, tak, že je odšroubujete a na začátku koupací sezóny je zase přiděláte. Tak se schody nezničí a vydrží vám mnohem déle. Druhý styl je pro seniory mnohem pohodlnější. Mohou jednoduše sejít jak kdyby se pohybovali no normálních schodech, ale ve vodě. U většiny těchto schodů bývají i na přidržení kovová zábradlí, která jsou ošetřena tak, aby nerezavěli.

Bazénové schůdky do betonu AISI 316

Jsou to klasické bazénové schody. Většinou jsou umístěny na kratší straně bazénu nebo na rohu, aby nezabírali většinu části bazénu. Ovšem, když si necháváte dělat bazén podle vašich představ, můžete si nechat udělat schodiště na dlouhé straně bazénu. Může to být velkou výhodou pro děti, které si na schodech mohou hrát a dosáhnou na zem, aniž by museli být něčím nadnášeni, jako jsou plavecké pomůcky. Plavací kruh, nafukovací rukávky a další věci. Ovšem nikdy nesmíte nechat děti u bazénu bez dozoru. Je to velmi nebezpečné. Mohli by se utopit. I když je na schodech mělčí voda, mohou nešikovně uklouznout. Tyto schody jsou skvělou variantou. Které se vám více líbí?